• Zdjęcie-muzeum.jpg

Klauzula informacyjna
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych – dalej RODO) informujemy, iż:
1. W związku z realizacją różnorodnych działań Muzeum Regionalnego w Bełchatowie możemy przetwarzać Państwa dane...
Prosimy o zapoznanie się z całą treścią Klauzuli informacyjnej RODO w linku:

• Zdjęcie-img503_(copy).jpg

Życzenia świąteczne

Niech nadchodzące Święta będą dla Państwa czasem odpoczynku i wytchnienia od otaczającego świata, a nowy rok niech przyniesie więcej uśmiechu.

• Zdjęcie-drzwi.jpg

Przerwa świąteczna 2021

Muzeum będzie nieczynne
    w dniach
    24-26 grudnia 2021r.

Zwiedzających zapraszamy
    28 grudnia 2021
    w godzinach: 10.00-15.00

• Zdjęcie-jarmark_www_(copy)-3.jpg

MIEJSKI JARMARK ŚWIĄTECZNY - 4 I 5 GRUDNIA 2021 R.

Serdecznie zapraszamy na Miejski Jarmark Świąteczny - czeka na Was mnóstwo różności na świąteczne prezenty.
    Dla dzieciaków - warsztaty z tradycyjnych ozdób świątecznych.

• Zdjęcie-unnamed.jpg

TRADYCYJNE OZDOBY CHOINKOWE – WARSZTATY W MUZEUM 2021

Gorąco zapraszamy grupy zorganizowane oraz indywidualnych uczestników na zajęcia, podczas których inspirując się dekoracjami wykonywanymi ponad sto lat temu przez naszych pradziadków, uczestnicy wykonają zabawki choinkowe wykorzystując do pracy opłatek, papier o różnych kolorach i gramaturze oraz dodatki – sznurki, wstążki, koraliki czy słomki.
    ZAPEWNIAMY WSZYSTKIE NIEZBĘDNE MATERIAŁY I NARZĘDZIA

• Zdjęcie-ptn_05_11_(1).jpg

Otwarcie wystawy PTN "Polskie drogi do niepodległości"

Otwarcie wystawy „Polskie drogi do niepodległości”

przygotowanej przy współpracy z Oddziałem Polskiego Towarzystwa Numizmatycznego im. Augusta III Sasa w Bełchatowie.

MUZEUM REGIONALNE W BEŁCHATOWIE © 2022