• Zmiana w harmonogramie zwiedzania

W najbliższą niedzielę 13 maja 2018 roku, nie będą dostępne do zwiedzania sale wystawiennicze.
    Jednakże przygotowaliśmy dla Państwa wyjątkowe wnętrze do zdjęć w stylu retro, które będzie dostępne od godziny 16.00, przez czas trwania PIKNIKU Z MARSZAŁKIEM.

• Plener malarski 13 maja 2018 r. Regulamin.

Zapraszamy do udziału w otwartym plenerze malarskim, który odbędzie się podczas Pikniku z Marszałkiem w dniu 13 maja 2018 r.

• Konkursy plastyczne - Moja Przygoda w Muzeum i Muzealne Spotkania z Fotografią

W załączeniu regulaminy, zgłoszenia, metryczki. "Muzealne Spotkania z Fotografią" - regulamin + zgłoszenie. "Moja Przygoda w Muzeum" - regulamin + metryczka + ochrona danych osobowych.

Prace należy dostarczyć do Muzeum Regionalnego w Bełchatowie do 31 maja 2018 r., następnie zostaną one przesłane do Organizatorów konkursów.

• XXXIX DNI BEŁCHATOWA - Formularz zgłoszeniowy

Wszystkich zainteresowanych wynajęciem powierzchni na stoisko handlowe podczas XXXIX DNI BEŁCHATOWA, które odbędą się w dniach
    30 czerwca - 1 lipca 2018 r., prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie go na podane adresy e-mail.

• Godziny otwarcia Muzeum w czasie majówki