• Kalendarium wydarzeń
  • Licznik Odwiedzin

    Odwiedzin wszystkich 14427
    Odwiedzin dzisiaj: 62

Kontakt

MUZEUM REGIONALNE W BEŁCHATOWIE
ul. Rodziny Hellwigów 11
97-400 Bełchatów

tel. 44 633-11-33
fax 44 633-06-67

e-mail: muzeum@muzeum-belchatow.pl
facebook: f/pages/Muzeum-Regionalne-w-Bełchatowie

numer rachunku: 74 1540 1245 2096 9110 6634 0001



Godziny pracy muzeum:

Poniedziałek - 9.00 - 15.00,
Wtorek - godz. 9.00 - 18.00,
Środa - godz. 9.00 - 18.00,
Czwartek - godz. 9.00 - 18.00,
Piątek - godz. 9.00 - 18.00,
Sobota - muzeum nieczynne (możliwość zwiedzania grupowego za wcześniejszym uzgodnieniem)
Niedziela - godz. 11.00 - 17.00.

W niedzielę wstęp do muzeum jest bezpłatny.


DYREKCJA

mgr Marek Tokarek
Dyrektor Muzeum Regionalnego w Bełchatowie
e-mail: m.tokarek@muzeum-belchatow.pl

Krystyna Członka
Kierownik Administacyjny,
Specjalista ds. plastycznych i organizacji wystaw
e-mail: k.czlonka@muzeum-belchatow.pl


DZIAŁ OŚWIATOWY

Anna Pawlak
Młodszy dokumentalista
e-mail: a.pawlak@muzeum-belchatow.pl

Sylwia Kosecka
Młodszy dokumentalista
e-mail: s.kosecka@muzeum-belchatow.pl


DZIAŁ MERYTORYCZNY

PRACOWNIA MILITARIÓW
Łukasz Politański - urlop bezpłatny
Adiunkt muzealny

Rafał Jędrzejczak
Historyk - specjalista ds. militariów
e-mail: r.jedrzejczak@muzeum-belchatow.pl


PRACOWNIA SZTUKI I NUMIZMATYKI
Marcin Uss
Adiunkt muzealny
e-mail: m.uss@muzeum-belchatow.pl

PRACOWNIA ARCHEOLOGII I ETNOGRAFII
Anetta Jedynak-Stępnik - urlop wychowawczy
Specjalista archeolog

Magdalena Marciniak-Darda
Adiunkt muzealny
e-mail: m.darda@muzeum-belchatow.pl

PRACOWNIA HISTORII I HISTORII REGIONU
Cezary Bukowiec
Asystent muzealny
e-mail: c.bukowiec@muzeum-belchatow.pl

PRACOWNIA PLASTYCZNA
Krystyna Członka
Kierownik administracyjny,
Specjalista ds. plastycznych i organizacji wystaw
e-mail: k.czlonka@muzeum-belchatow.pl

Alicja Czechowska
Pracownik ds. plastycznych i organizacji wystaw
e-mail: a.czechowska@muzeum-belchatow.pl


KSIĘGOWOŚĆ

Milena Skrochocka
Główna księgowa
e-mail: m.skrochocka@muzeum-belchatow.pl

DZIAŁ ADMINISTRACYJNO-GOSPODARCZY

Dorota Adamczewska
Specjalista ds. ogólnych, kadr i wynagrodzeń
e-mail: d.adamczewska@muzeum-belchatow.pl

Bożena Książczyk
Specjalista w zakresie działalności podstawowej
Archiwista
e-mail: b.ksiazczyk@muzeum-belchatow.pl

Wioletta Telążka
Pracownik gospodarczy

Sławomir Kuśmierek
Pracownik gospodarczy



RADA MUZEUM

Arkadiusz Kowalczyk  - przewodniczący
Elwira Antońska - członek
dr hab. Jacek Bonarek - członek
Alfreda Domagała - członek
dr hab. Marek Dutkiewicz - członek
Agnieszka Wachecka - członek
ks. Zbigniew Zgoda - członek


Członkowie Rady pełnią swe funkcje społecznie.

Mapka Dojazdu
Formularz kontaktowy
MUZEUM REGIONALNE W BEŁCHATOWIE © 2017
Powered by Quick.Cms | Webmaster by Strony o Sztuce