• Rekrutacja na rok akademicki 2018/2019

Trwa rekrutacja na rok akademicki 2018/2019! Zapraszamy dzieci w wieku od 7 do 10 lat. Do wyboru mamy dwa kierunki: Filologię Polską z Dziennikarstwem oraz nowo otwarty - Historia Polski z Archeologią.

• III Bełchatowskie cuda-wianki

Zapraszamy do udziału w konkursie na najpiękniejszy wianek świętojański.
    Wianek może być pracą indywidualną lub grupową.

• Piknik Świętego Jana

Zapraszamy na Piknik Świętego Jana, który odbędzie się w dniu 23 czerwca 2018 roku.
    Podczas Pikniku między innymi: Szukanie kwiatu paproci, rozstrzygnięcie konkursu - "III Bełchatowskie cuda-wianki", puszczanie wianków na wodę, występ chóru Moderato z Niedyszyny oraz pokaz Fireshow w wykonaniu Teatru No Co - Dzień z Pabianic.
    Zapraszamy!

• Wakacje 2018 w Muzeum

Podczas tegorocznych wakacji zapraszamy dzieci, które pozostały w swych domach do udziału w specjalnym programie podróżniczym. Zajęcia są odpłatne, a ilość miejsc jest ograniczona.

• XXXIX DNI BEŁCHATOWA - Formularz zgłoszeniowy