• Zdjęcie-muzeum.jpg

Klauzula informacyjna
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych – dalej RODO) informujemy, iż:
1. W związku z realizacją różnorodnych działań Muzeum Regionalnego w Bełchatowie możemy przetwarzać Państwa dane...
Prosimy o zapoznanie się z całą treścią Klauzuli informacyjnej RODO w linku:

• Zdjęcie-1024x1428_px_2.jpg

NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI 11 LISTOPADA 2021 R.

W imieniu Prezydent Miasta Bełchatowa Marioli Czechowskiej, parafii pw. Św. Stanisława Biskupa i Męczennika w Bełchatowie, Związku Strzeleckiego "Strzelec" Józefa Piłsudskiego JS 1001 im. gen. dyw. Janusza Głuchowskiego
    zapraszamy na miejskie  obchody Narodowego Święta Niepodległości 2021 r.

• Zdjęcie-dsc_0010_(copy)-1.jpg

"Śladami historii Bełchatowa i okolic"- wystawa Bełchatowskiego Towarzystwa Fotograficznego, 7 października 2021 r.

Mamy ogromną przyjemność poinformować, że od wczoraj Bełchatowskie Towarzystwo Fotograficzne znów zagościło ze swoimi pracami w murach naszego muzeum.
    Otwarta właśnie wystawa zabierze Was w fotograficzną podróż "Śladami historii Bełchatowa i okolic".

• Zdjęcie-dni_papieskie_1024x1427_px.png

XVII DNI PAPIESKIE W BEŁCHATOWIE

W imieniu Prezydent Miasta Bełchatowa Marioli Czechowskiej oraz Parafii Rzymskokatolickich dekanatu bełchatowskiego zapraszamy na obchody Dni papieskich w naszym mieście.

• Zdjęcie-weekend_seniora_z_kultura_www.png

WEEKEND SENIORA Z KULTURĄ 2021 - 2 października 2021 r.

W dniach od 1 do 3 października 2021 r. po raz ósmy w całej Polsce odbędzie się „Weekend seniora z kulturą” – akcja zainicjowana przez Ministerstwo Kultury Dziedzictwa Narodowego i Sportu,
    której celem jest zachęcenie seniorów do aktywnego uczestnictwa w życiu kulturalnym.
    W tegorocznej edycji weźmie udział ponad 400 instytucji z całego kraju.

• Zdjęcie-wystawa_btf2021_maly.jpg

"Śladami historii Bełchatowa i okolic" wernisaż 07.10.2021

Wernisaż wystawy fotografii artystycznej

"Śladami historii Bełchatowa i okolic"