Oferta edukacyjna - Boże Narodzenie 2017

OFERTA EDUKACYJNA – BOŻE NARODZENIE 2017 r.

Muzeum Regionalne w Bełchatowie zaprasza lekcje okolicznościowe związane ze świętami Bożego Narodzenia.
1. Cicha noc, święta noc.
Lekcja skierowana do najmłodszych. Podczas zajęć uczestnicy poznają najważniejsze symbole świąt Bożego Narodzenia. Na zakończenie uczestnicy wykonują prostą ozdobę na drzewko świąteczne.

Minimalny wiek uczestników: 4 lata
Prowadzące: Alicja Czechowska
Magdalena Marciniak-Darda

2. Polskie świętowanie – Boże Narodzenie.

Zwyczaje i obrzędy związane z okresem świątecznym Bożego Narodzenia. Całość została podzielona na części - krótką pogadankę o zwyczajach i obrzędach, oraz część warsztatową,
w czasie której uczestnicy wykonają prostą ozdobę świąteczną.

Minimalny wiek uczestników: 10 lat
Prowadząca: Magdalena Marciniak-Darda

Prosimy o wcześniejsze umawianie zainteresowanych grup pod nr telefonu 44 633 11 33, bądź osobiście w sekretariacie muzeum do 8 grudnia 2017 roku.
Koszt: 3,00 zł/osoba, w cenę wliczone zostały niezbędne materiały Termin: 4-15 grudnia 2017 r. Zapraszamy.

MUZEUM REGIONALNE W BEŁCHATOWIE © 2017