• Kalendarium wydarzeń
  • Licznik Odwiedzin

    Odwiedzin wszystkich 316088
    Odwiedzin dzisiaj: 37

Bełchatowskie Towarzystwo Fotograficzne i Muzeum Regionalne w Bełchatowie zapraszają do udziału w organizowanej wystawie pn. „Śladami historii Bełchatowa i okolic"

  • Zdjęcie-plakat_hist_end_1_int-2.jpg

Wystawa będzie opowieścią o śladach – obrazach minionych epok, pokazana na fotografiach wykonanych przez mieszkańców Bełchatowa i okolic. Dzięki niej poznamy pełne tajemnic
i subtelnego uroku fragmenty historii zarówna Miasta Bełchatowa jak i Powiatu Bełchatowskiego. Organizowana wystawa jest zaproszeniem do podróży zarówno w czasie jak i w przestrzeni.
Dzięki niej zapoznamy się z fragmentem historii, która nas otacza i buduje naszą społeczną tożsamość.

 

Kto może być autorem fotografii? Zapraszamy do nadsyłania prac mieszkańców Bełchatowa i powiatu bełchatowskiego, oraz członków jak i sympatyków Bełchatowskiego Towarzystwa Fotograficznego.

 

Prosimy o przesyłanie prac drogą elektroniczną na adres: konkursbtf@wp.pl w terminie do 15.09.2021r.

 

Kuratorem wystawy jest Zbigniew Ptaszek - fotograf z wieloletnim stażem, pasjonat, miłośnik przyrody. Członek Bełchatowskiego Towarzystwa Fotograficznego,
członek Ogólnopolskiej Fotograficznej Grupy Twórczej „AF13”, członek Fotoklubu RP - organizator plenerów, wystaw indywidualnych jak i zbiorowych.

 

MUZEUM REGIONALNE W BEŁCHATOWIE © 2022
Powered by Quick.Cms | Webmaster by Strony o Sztuce