Bal Międzysemestralny Uniwersytetu I Wieku

W dniu 11.02.2017 r. studenci Uniwersytetu Pierwszego Wieku w Bełchatowie mieli przyjemność bawić się na II Balu Międzysemestralnym. Naszymi szczególnymi gośćmi byli przedstawiciele Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach Filia w Piotrkowie Trybunalskim – Dziekan Wydziału Filologiczno-Historycznego dr hab. Jacek Bonarek, Dyrektor Instytutu Historii i Stosunków Międzynarodowych dr hab. Janusz Budziński oraz Wiceprezydent Miasta Bełchatowa Łukasz Politański.  Były przemówienia, były nagrody, były gry i zabawy oraz spora ilość słodkości, żeby nikomu nie zabrakło energii.  Serdeczne podziękowania dla Miejskiego Centrum Kultury za użyczenie Sali Teatralnej. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.