„Niedaleko pada jabłko od jabłoni” - konkurs

Prezydent Miasta Bełchatowa zachęca mieszkańców Bełchatowa do wzięcia udział w konkursie fotograficznym pn. „Niedaleko pada jabłko od jabłoni”. Konkurs polega na uwiecznieniu podobieństwa rodziców i ich dzieci, bo każdy rodzic przynajmniej raz w życiu usłyszał, że jego dziecko jest jego kopią. Jednym z celów konkursu jest promocja miasta Bełchatowa i jego mieszkańców oraz popularyzacja więzi rodzinnych i międzypokoleniowych wśród bełchatowian.

Pokażcie podobieństwo poprzez fotografię – może jesteście podobni z wyglądu, a może podobnie śpicie, śmiejecie się, siadacie, macie wspólne pasje i zainteresowania. Zapraszamy do udziału w konkursie i przesłania zdjęć, które dowiodą, że Wasze dzieci są Waszym wiernym odbiciem zgodnie z przysłowiem „Niedaleko pada jabłko od jabłoni”. Zgodnie z regulaminem można zgłaszać maksymalnie 3 zdjęcia, które są fotograficzną interpretacją hasła przewodniego. Zdjęcia można przesyłać do 10 września 2018 r.

Nadesłane zdjęcia posłużą do stworzenia wystawy fotograficznej podczas Festiwalu/Sztuki/Jabłka – Bełchatów, który odbędzie się w dniach 21-23 września 2018 r.

Na uczestników czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe:

I miejsce – nagroda rzeczowa (500 zł)

II miejsce – nagroda rzeczowa (300 zł)

III miejsce – nagroda rzeczowa (100 zł)

Więcej informacji na stronie www.belchatow.pl